KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14954043

nr 1495 4043

Bozena Ossowski. Signerad, a tergo. Olja på duk, 100x70cm, oramad

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 10 oktober 2022
kl 20:01:01